קצת עליי

ועל הדרך שהובילה אותי להתעמק בתחום הטיפול בכאב כרוני.

+++

הכל התחיל מניסיון אישי

משיכתי לעולם הטיפול התעוררה בעקבות תאונת אופנוע שעברתי בשנת 2009 והובילה לתהליך שיקום ממושך לגב. באותה העת הייתי מדריך סטודיו מוביל בתחומי הפילאטיס, קיקבוקסינג ועוד תחומים נוספים וגם חלק מהסגל להכשרות מדריכי סטודיו בקמפוס שיאים של אוניברסיטת ת"א.

לאורך תקופת ההחלמה מפציעת הגב שהחמירה, הבנתי שללא טיפול מהותי ביציבה לא אוכל להתקדם. לשמחתי את הצעד הראשון בחקר תחום היציבה התחלתי כבר כמה שנים קודם בלימודי יציבה בבי"ס של יואל שמואלי.

התחלתי לימודי טיפול במגע במכללת רידמן ולימים גם הפכתי מדריך במכללה. שם התחיל תהליך המיזוג המקצועי שלי בין טיפול בכאב ליציבה, והוא ממשיך ומתפתח כל הזמן.​

אני מאמין שיציבה היא הרבה מעבר למבנה שלד ושריר.
יציבה מכילה בתוכה את הסיפור האישי של כל אחד ואחד. התנהגותי ורגשי.

הבנה זו הובילה אותי להתמקצע גם בתחום הנפש ובשנת 2011 הצטרפתי למסלול פסיכותרפיה גופנית בגישת "ביוסינתזה", שבקמפוס ברושים של אוניברסיטת ת"א. תהליך ארוך של 5 שנים בו התמקצעתי גם בליווי הנפש. כיום אני זוכה להעניק למטופליי מעטפת שלמה, שנותנת מענה למורכבויות הנחלקות בין הגוף והנפש.

בקריירה שמתפתחת בהתמדה, צברתי מעל 10,000 שעות טיפול בלמעלה מעשר שנות עבודה עם גוף. הקליניקה ושיטת הטיפול שאני מציע, הן למעשה גיבושם של הידע התיאורטי ושל הניסיון המעשי שלי לכדי מקשה לכידה אחת. ההתמקדות ביציבה, שהיא כל עיסוקי, נובעת מתוך המקום העמוק ביותר של נסיון אישי וחקירה.

את דרך הטיפול הייחודית אשר מבוצעת במרחב האופטימאלי של הקליניקה שלי פיתחתי מתוך היכרות וליווי של מאות מטופלים והבנת הצרכים העולים בכל אחד ואחת.

אני מזמין גם אותך לקחת אחריות על הכאב ולהיזכר איך זה להרגיש טוב.

בהערכה רבה,

גד רדעי

הסרטון נשמר בהצלחה
בספריה שלי

לספרייה שלי ←